Răspuns :
20 : 2 = 10 ron ( costă kg de pere )
Răspuns:
10
Explicație pas cu pas:
20:2=10
Sper ca te am ajutat nu uita de coroana
Vă mulțumim că ați vizitat platforma noastră dedicată Matematică. Ne bucurăm dacă informațiile oferite v-au fost de folos. Pentru orice întrebări sau sprijin suplimentar, suntem aici pentru voi – nu ezitați să ne contactați. Vă așteptăm cu drag să reveniți și vă sugerăm să ne salvați în lista de site-uri preferate!