va rog mult clasa a 4 a, cristina cumparat a 10 caiete la pretul de 1 leu 50 bani si 3 pixuri la pretul de 2 lei 50 bani. Care este costul cumparaturii?
Vă mulțumim că ați vizitat platforma noastră dedicată Matematică. Ne bucurăm dacă informațiile oferite v-au fost de folos. Pentru orice întrebări sau sprijin suplimentar, suntem aici pentru voi – nu ezitați să ne contactați. Vă așteptăm cu drag să reveniți și vă sugerăm să ne salvați în lista de site-uri preferate!