mal cum putih (ex Bianca merge la cumparaturi la cumparaturi si plateste 13,49 lei pe banane, eu 35 lei mai putin Pe caise si restul pe mere. Stiind ca avea 40 lei, cat a cheltuit pe mere?
Vă mulțumim că ați vizitat platforma noastră dedicată Matematică. Ne bucurăm dacă informațiile oferite v-au fost de folos. Pentru orice întrebări sau sprijin suplimentar, suntem aici pentru voi – nu ezitați să ne contactați. Vă așteptăm cu drag să reveniți și vă sugerăm să ne salvați în lista de site-uri preferate!