Pt igiena salilor de clasa o scoala a investit 110 lei pentru obiectele de igienizare.cu 65 de lei s-au cumparat solutii de curatat iar de restul 9 maturi.cati lei costa o matura?
Vă mulțumim că ați vizitat platforma noastră dedicată Matematică. Ne bucurăm dacă informațiile oferite v-au fost de folos. Pentru orice întrebări sau sprijin suplimentar, suntem aici pentru voi – nu ezitați să ne contactați. Vă așteptăm cu drag să reveniți și vă sugerăm să ne salvați în lista de site-uri preferate!