Răspuns :
un kg visine=8 lei
un kg capsuni=12 lei
zi-mi daca vrei explicatie pas cu pas
Răspuns:
5+8=13
136-13=123
7+16=23
123+23=164
248+164=413
Răspuns 413
Vă mulțumim că ați vizitat platforma noastră dedicată Matematică. Ne bucurăm dacă informațiile oferite v-au fost de folos. Pentru orice întrebări sau sprijin suplimentar, suntem aici pentru voi – nu ezitați să ne contactați. Vă așteptăm cu drag să reveniți și vă sugerăm să ne salvați în lista de site-uri preferate!